Кошик
899 відгуків
Авторазборка "CARPRIDE"
Контакти
CARPRIDEАртем
Проспект Курский 18-А, Суми, Україна
+380 (97) 036-30-40
0661085007Отдел продаж
066863291306686329130668632913
Мапа
+380 (97) 036-30-40

Промивка двигуна Суми

Промивка двигуна - це стандартна процедура для догляду за автомобілем, якою не варто нехтувати.

При роботі у двигуні згорають не тільки кисень і паливо, але і домішки - бруд, пил, моторне масло і хімічні добавки, які містяться в паливі. Ці процеси посилюються коли мотор працює на знижених обертах, при частому гальмуванні-старті. Це призводить до формування вуглецевих відкладень і нагару.

Результат цього - зниження рухливості масляних коліс, а отже, ефективності всього агрегату в цілому.
Для того що б можна легко очистить масляну систему від відкладень існують спеціальні засоби очищення (промивання двигунів). До їх складу входять активні компоненти, Які руйнують нагар і вуглецеві з'єднання на молекулярному рівні - це дозволяє безпечно очистити деталі поршневої і стінки двигуна.

Коли і навіщо потрібна промивка двигуна?

-Заміна старої моторної суміші. Ви вирішили поміняти масло на іншу марку або змінити його тип. Кожен тип масла має у своєму складі різні набори присадок, тому не рекомендується змішувати нове масло з залишками старого.

-Купівля вживаного автомобіля.

-Інтенсивна тривала експлуатація. Ви змінюєте масло в машині, яка довго і часто використовувалася, варто прочистити мотор. Потреба виникає через необхідність постійної інтенсивної мастила, що сприяє накопиченню побічних продуктів всередині системи.

-Турбовані мотори. Для правильної роботи, такий двигун потребує більшої кількості мастильного речовини, ніж звичайний. Заливати в нього можна виключно чисте і якісне моторне масло і при кожній заміні - проводиться чищення двигуна.

-При демонтажі і розбір двигуна.

Заміну масла найкраще проводить кожні 6-7 тис. км.

Майстри з Автосервіс "CarPride" проведуть промивку двигуна швидко і якісно. Ми надаємо гарантію на всі послуги. Також в нашому сервісі можна провести діагностику всіх систем автомобіля, щоб виключити їх поломки.

Отримати кваліфіковану консультацію можна за телефонами: (066)-863-29-13, (050)-070-43-37
Або залишити заявку на сайті і наш менеджер з Вами зв'яжеться!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner