Кошик
902 відгуків
Авторазборка "CARPRIDE"
Контакти
CARPRIDEАртем
Проспект Курский 18-А, Суми, Україна
+380 (97) 036-30-40
0661085007Отдел продаж
066863291306686329130668632913
Мапа
+380 (97) 036-30-40

СТО Суми

 

Будь-який автомобіль вимагає якісного обслуговування та ремонтування. Тільки так можна забезпечити комфортне і надійне пересування. Здійснити своїми силами більшість маніпуляцій неможливо і для кожного водія актуальне питання пошуку СТО в місті Суми, в якому професіонали займаються вирішенням найскладніших завдань і важких випадків. Наш сервіс пропонує доступний за ціною спектр послуг по ремонту та обслуговуванню авто різних марок. Робочий колектив складається з кваліфікованих професіоналів з великим досвідом роботи, після рук яких ваша машина буде як новенька.

sto_sumy
Ретельна діагностика

Перш ніж перейти до ремонтированию, наші майстри проведуть ефективну діагностику вашого авто, адже сучасні марки являють собою набір механічних приладів та електроніки, потрібних для злагодженої роботи. Для цього потрібні спеціальні навички, знання і необхідне обладнання. Діагностика здійснюється для того, щоб отримати інформацію про стан машини.
 

Надаємо послуги по обслуговуванню двигуна, підвіски, гальмівної системи, рульового управління, діагностика авто.

Особливо корисною буде дана послуга при придбанні вживаного авто, оскільки дає можливість визначити не тільки скручений пробіг, але й прийти до висновку, що машина раніше побувала в ДТП.

 

Комплексний ремонт

 

СТО Суми надає послуги по ремонту всіх найважливіших частин транспортного засобу. На підставі даних діагностики формується ряд проблем, а також варіанти їх вирішення. З клієнтом обумовлюються терміни і ціна послуги.

 

Ми спеціалізуємося на обслуговуванні наступних частин авто:

 

  • двигун
  • підвіска
  • тормозаня система
  • рульове управління
  • діагностика авто

 

При проведенні ремонтних робіт ми застосовуємо пристосування, що створює тиск на колеса, що дозволяє більш точно визначити ділянки, в яких з'являються приховані поломки. Не потрібно витрачати свій дорогоцінний час і намагатися ремонтувати авто самостійно. Ремонт автомобіля повинен здійснюватися з урахуванням стандартів заводу-виробника. Досягти даної мети у кустарних умовах просто неможливо.

 

Обслуговування

 

Будь-який автовласник зацікавлений у тому, щоб його машина служила якомога довше без поломок і несправностей. Для цього потрібне систематичне технічне обслуговування.

 

Виды манипуляций по ТО будут зависеть от марки авто, состояния ее подвески, ходовой части и прочих элементов. 

 

Наш сервис предоставляет услуги по комплексному техническому обслуживанию, которое состоит из полноценного технического осмотра, устранения неисправностей и избирательного обслуживания составляющих деталей транспортного средства. Любую поломку проще предотвратить, нежели тратить время и деньги на ремонт. К большому сожалению основная масса автовладельцев обращаются в автосервисы только после того, как возникает серьезная проблема и машина становится непригодной для передвижения. 

 

Обращайтесь к нам заблаговременно, и это позволит сэкономить ваши финансы и время.

Получить квалифицированную консультацию можно по телефонам: (066)-863-29-13, (050)-070-43-37
Или оставить заявку на сайте и наш менеджер с Вами свяжется!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner