Кошик
902 відгуків
Авторазборка "CARPRIDE"
Контакти
CARPRIDEАртем
Проспект Курский 18-А, Суми, Україна
+380 (97) 036-30-40
0661085007Отдел продаж
066863291306686329130668632913
Мапа
+380 (97) 036-30-40

Заміна радіатора кондиціонера Суми

Радіатор кондиціонера являє собою кліматичну систему, яка забезпечує охолодження повітря в салоні автомобіля. Він функціонує завдяки холодоагенту, що циркулює по замкнутій системі кондиціонера. Незалежно від марки автомобіля та його вартості, конструкція кондиціонера єдина і відрізняється лише деякими конструктивними елементами.
zamena_radiatora_kondicionera_sumy

Які причини можуть бути?
Причин може бути кілька.
1. Несправність компресора. Основними факторами, за якими можна визначити, що він зламався – це поява відчутного шуму компресора і явні масляні патьоки на поверхні компресора.

2. Несправність конденсора. Його функція – охолодження холодоагенту, який в свою чергу охолоджує повітря, що надходить в автомобіль.

3. Несправність випарника. Помітне зниження ефективності роботи агрегату. Можлива поява води в салоні і неприємного запаху.

4. Несправність ресивера - осушувача. Причина поломки - неправильна технологія заправки кондиціонера.

5. Несправність ТРВ (терморегулюючий вентиль). Можлива причина поломки - механічні пошкодження, невірне регулювання, забруднення або наявність води або повітря.

6. Несправність вентилятора. Ця поломка може виникнути внаслідок зношеного підшипника, порушення електричних ланцюгів (реле, щітки, контакти, запобіжники) або ж механічного пошкодження.

7. Несправність датчика тиску. Можлива причина виходу його з ладу це несправність електроніки або забруднення.СТО CarPride – ми пропонуємо клієнтам високу швидкість робіт і якість у виправленні всіх поломок у Вашому автомобілі. Послуга ремонту, заміна радіатора кондиціонера – гарантія комфортного пересування.

Ціна за заміну радіатора грубки залежить від конструктивних особливостей тієї або іншої марки автомобіля та складності зняття торпеди.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner